Αρχική Ανακοινώσεις Ευχαριστήρια επιστολή του Γυμνασίου Οιχαλίας στον κ. Καλαμάρα Νικόλαο
Ευχαριστήρια επιστολή του Γυμνασίου Οιχαλίας στον κ. Καλαμάρα Νικόλαο PDF Εκτύπωση E-mail
Παρασκευή, 03 Μάρτιος 2017 10:09

Η Δ/ντρια, ο Σύλλογος Διδασκόντων και ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του Γυμνασίου Οιχαλίας εκφράζουν τις θερμές ευχαριστίες τους στον κ Καλαμάρα Νικόλαο και στην εταιρεία του KALAMARAS GMBH, για τη σημαντική δωρεά ενός φωτοτυπικού τελευταίας τεχνολογίας με στόχο την κάλυψη μιας βασικής ανάγκης του σχολείου σε εποπτικά μέσα.

Η παρούσα επιστολή αποτελεί ελάχιστη ένδειξη εκτίμησης για την αξιόλογη και αξιέπαινη πράξη του. Θεωρούμε χρέος μας να γίνει γνωστή αυτή η προσφορά, η οποία συμβάλλει στην καλύτερη λειτουργία του σχολείου.

Αυτές οι πράξεις συμπαράστασης και αλληλοβοήθειας θεωρούμε ότι στις σημερινές εποχές θα πρέπει να αναδεικνύονται, ώστε να γνωρίζουν όλοι ποιοι στηρίζουν με τις πράξεις τους το μέλλον της χώρας μας, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ!!! Τέτοιες ενέργειες αποτελούν παράδειγμα προς μίμηση. Τον ευχαριστούμε θερμά!!!

Η Διευθύντρια,

Ο Σύλλογος Διδασκόντων,